slevy letni 2020

Proběhlo

FIT MARATON je akcí pro všechny, kteří hledají ten správný způsob jak zlepšit svou fyzickou kondici, změnit životní styl, zhubnout a zpevnit své tělo. Potkáte zde instruktory skupinových i individuálních lekcí a co je na tom nejlepší je to, že si lekce můžete zcela ZDARMA vyzkoušet a vybrat si tak pro nadcházející sezónu ten pravý sport přesně pro Vás!
Nemusíte se obávat, že na lekci nebudete zvládat tempo, nebo že lekce nebude zrovna to pravé! FIT MARATON je ideální akcí, na které si vše zdarma vyzkoušíte, zacvičíte si s profesionálními lektory a můžete se přímo lektorů zeptat na vše co Vás zajímá. Navíc se dovíte spoustu informací o zdravém životním stylu, hubnutí a zdravé stravě a pokud si s námi přijdete zacvičit, můžete v losování vyhrát velice zajímavé ceny od našich partnerů.
Připraven je také doprovodný program! Děti si mohou vyzkoušet in-line školičku pod vedením zkušených instruktorů a celá rodina se může seznámit s pravidly a triky jak nejlépe zvládnout hru Discgolf. Součástí této akce je také společný výběh se skupinou Rozběháme Nový Jičín pod vedením Městské policie.
Proto už neváhejte a přijďte si s námi zpříjemnit sobotní odpoledne do Tabačky!
Těšíme se na Vás!

ccc do konce cervencegate sale
letak dr max do srpnatescoma
nuannce do cervence - dr maxerotic city soutez do konce cervence

Jste na stránce: Galerie Tabačka / Akce a novinky / Proběhlo

 

Copyright © Obchodní galerie Tabačka 2020