vanoce oteviracka
směnárna mifin
vanocni nakupy

Akce a zprávy centra

Obchodní galerie Tabačka v ulici Přemyslovců  u hlavního dopravního tahu městem Nový Jičín  se otevřela veřejnosti  ve čtvrtek ráno 28.listopadu. V 17 hodin proběhlo slavnostní otevření centra  přestřižením pásky za účasti předsedy představenstva investorské a developerské skupiny JTH Jaroslava Třešnáka, starosty  Jaroslava Dvořáka a místostarostky Blanky Faluši města Nový Jičín , Josefa Laufera a dalších významných hostů.
Nová galerie nabízí po svém otevření deset a půl tisíce metrů čtverečních obchodních ploch, 18 obchodů, 378 parkovacích mist a nabídla zaměstnání přibližně 180 lidem.
Součástí galerie je již 35. hypermarket Interspar v České republice o ploše 4500 m2. Nově otevřená Obchodní galerie Tabačka v areálu bývalé tabákové továrny nabízí prodejnu obuvi CCC, drogerii Rossmann, Geco Tabák, pekárnu Semag, květiny Flamengo, lékarnu Tabačku, módu Gate, prodejnu textilu KiK, domácí potřeby Orion, elektro EURONICS, Café Cappuccino to go a další.
Otevření centra nebylo jen o nákupech, ale i společenskou událostí. Doprovodný program nabízel vystoupení pro nejmenší zákazníky, karaoke o nejhlepší hlas Tabačky, koncert Josefa Laufera, Železného Zekona, magickou show a další atraktivity.

rossmann do 17.12.ccc neutral
erotic citydr.max prosinec
KiK chilli mili

Jste na stránce: Galerie Tabačka / Akce a novinky / Akce a zprávy centra

 

Copyright © Obchodní galerie Tabačka 2019